SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Kalkar 8995153
nr 899 5153
Kalkar
1 par, silver, tidigt 1800-tal, höjd: 8
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 juni 2014
kl 19:34:36
500 kr
400 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.